קרוסלה חדרי ילדיםיעל אוליאל, מעצבת ובעלת בית העיצוב לילדים "קרוסלה" אומרת כי ילדים הינם ככל לקוח אחר, כך שאין הבדל בין "הפנטזיות" שלהם לבין כאלו של לקוחות מבוגרים מהם, ההורים לדוגמא

בדרך לתרגם את חזונו של הלקוח שלה - מבוגר או ילד - למציאות, בא לידי ביטוי תפקידה כמעצבת - תרגום החלומות והמאוויים למשהו "פרקטי". פרקטי משמעו חומרים נוחים לעבודה, צבעוניות נכונה, שימוש אופטימלי בחלל נתון וכיו"ב.

כדוגמה נותנת יעל אוליאל ילד אשר רוצה כי כל חדרו יהיה ירוק, מכיוון שהוא אוהב את הצבע. תפקידו של המעצב הוא לברר איתו - באמצעות דו-שיח פתוח - אילו פריטים הוא יעדיף בירוק, ואת אילו מהפריטים שבחדר הוא מוכן לקבל גם בצבע אחר, בעצת המעצב.
יעל אוליאל ממליצה על שיתוף ילדים בעיצוב חדרם. היא אומרת כי התייעצות עם הילדים מביאה השראה. האופן שבו הם חושבים עשוי להיות לעיתים שונה מזה של הוריהם. הילדים הם אמנם תוצר של חינוך הוריהם, אבל בצירוף עם ההשפעות הסביבתיות של החברה בה הם מסתובבים, הידע הקיים אצלם עשוי לעיתים לעלות על הידע הקיים אצל ההורים. אצל ילדים קיימת מודעות גבוהה יותר לחידושי הגאדג'טים למיניהם. 

כל הגאדג'טים סביבם הופכים דקים וממוזערים, הם מבקשים לעיתים לתרגם גם את העיצוב לכזה. הילדים היום מבקשים ליצור לעצמם עולם עיצובי שתואם את צרכיהם ואת הקדמה, לדוגמה - ילדים כיום ידרשו כי שולחן הכתיבה בחדרם יהיה מרווח מספיק על מנת שיוכלו להניח עליו מחשב, ושיוכלו להכין עליו שיעורי-בית יחד עם חבריהם, כל זאת במקביל להשארת מספיק מקום בחדר לשאר פעילויותיהם (משחקים, שעות יצירה ופנאי ועוד). בנוסף, התעוזה הגדולה יותר, המאפיינת ילדים, עשויה לתרום רעיונות מקוריים ופורצי מסגרת לעיצוב החדר.

קרוסלה היא בית לעיצוב  השוכן בלב שדרות רוטשילד בתל אביב. המעצבים יעל אוליאל ומיכאל ששון, העוסקים שנים בתחומי העיצוב בעולם הפרסום, הקולנוע והטלויזיה, כארט-דיירקטורים, הגשימו חלום משותף ופתחו בספטמבר 2005 חנות לעיצוב סגנון חיים ותרבות לילדים ונוער.  השניים בוגרי בצלאל, יעל בוגרת החוג לעיצוב אביזרים ומיכאל בוגר מצטיין של מגמת הארכיטקטורה. ב"קרוסלה" חדרי ילדים ונוער ייחודיים המעוצבים במלואם,  הכוללים: רהיטים, וילונות, מצעים, שמיכות, משחקים, אביזרי אופנה, הפתעות, ומבחר בלעדי של פריטי יבוא ממיטב בתי עיצוב אופנתיים ממרוקו, סנגאל, דנמרק והולנד.

 

"קרוסלה" מובילה קונספט  המחבר בין עולמות שונים: חדש מול ממוחזר בפריטים הנבחרים בקפידה ממקומות שונים בעולם בכדי ליצור אוירה מיוחדת בעלת ביטוי אישי. המעצבים בקרוסלה מספקים שירותי עיצוב מלאים בבית הלקוח הכוללים התאמה אישית מלאה לבית המגורים וללייף סטייל האישי של כל אחד.  בניית הרהיטים בנגרות פרטית מאפשרת ייחוד.

 

דוגמאות מחירים:

ארון בשילוב הדפסת איור עמוקה (ניתן בהזמנה אישית)   34,000 שקל

שולחן מכתבה בעיצוב נקי (צבעים בבחירה אישית)   8,000 שקל

"כוורות" לספרים ועוד, בודדות (או בהתאם לדרישות הלקוח)    5200-6200 שקל (לבודדת, תלוי בסוג הצביעה)

 

 

"קרוסלה", רוטשילד 27 ת"א, טל' : 03-5603750

 

 

 

 

 


מי שקרא את זה התעניין גם בכתבה