ערוץ החיים הטובים מבית ענני תקשורת תעד במשך ארבעה חודשים את תהליך עיצובו ושיפוצו של מלון "הרודס" החדש בתל אביב, מרשת פתאל התוצאה: סדרת דוקו ריאליטי בת 3 פרקים של הבמאי שוקי גוז'יק ("פותחים מסעדה") בשם "פרוייקט חמישה כוכבים" שישודר החל ב-6 ביוני בערוץ החיים הטובים ב-Hot ו-yes בשעה 23:00. את הסדרה ערכה טל נחשון והפיק מושיקו שמאי.

 

הסדרה, מלווה את כל תהליך שיפוץ המלון שעוצב כולו בהשראת תל אביב של פעם – מדובר על אחד המלונות הייחודיים שהוקמו בישראל, המחזיר את אורחיו אל התקופה הרומנטית והזוהרת בתולדות הימים ההם של תל אביב.

 

 

"ערוץ החיים הטובים" ליווה כאמור במשך ארבעה חודשים את תהליך השיפוץ, התכנון, עיצוב הפנים, התפריט, תוך תעוד הדרמות, המשברים, לחץ הזמנים, ועד רגעי ההתרגשות של פתיחת המלון עם כל צוותי הקבלנים, האדריכלים, הספקים וכמובן צוות המלון המוקם ברגעי דרמה מרתקים. עיצוב פנים של מלון ותהליך השיפוץ שונים משמעותית מעיצוב הבית ויש משמעות רבה לתהליכי העבודה ולאחידות בביצוע בחלקיו השונים של המלון.

 

הסדרה מלווה את דמויות המפתח בהקמת המלון לרבות את בעל רשת פתאל, דוד פתאל, אדריכלי הפרוייקט, יואב איגרא, אדריכל בינלאומי שהגה גם את פרוייקט "הרודס" אילת, דנה עמיר, ומנכ"ל המלון האנרגטי והנחוש שרון אלון.

 

ללי גורדון, מנהלת ערוץ החיים הטובים: "פרוייקט עיצוב בסדר גודל שכזה מתרחש אחת לכמה שנים ואין ספק שיהפוך לאייקון בנוף המלונות של תל אביב ולכן אנו שמחים שנפלה בחיקינו האפשרות להיות שותפים בו ולכלול אותו ברצועת העיצוב של ערוץ החיים הטובים".

 

צילום:מושיקו שמאי