חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק של מותגים מובילים בתחום הריצוף, חיפוי וכלים סניטריים, משיקה, לראשונה בישראל, כיורים דקים מונחים מבית ולדמה VALDAMA – חברת בוטיק איטלקית יוקרתיתaloni9120a המגיעים בצבעוניות מפתיעה ומגוונת, ניתן לרכוש כיור בצבע אחיד או לשלב שני צבעים שונים – צבע אחד לכיור וצבע נוסף לכיסוי פתח הניקוז.

לדברי יעל בוסני מנהלת תחום כלים סניטריים בחברת אלוני: " השוק הישראלי חווה קפיצה משמעותית בתחום עולם הרחצה בשנה האחרונה. בישראל יש ביקוש לחומרים באיכות גבוהה, שיתכתבו עם הטרנדים העולמיים, בסדרת ולדמה מדובר בכיורי חרס צבעוניים אשר הגימור והשיוף שלהם נעשה בהליך ידני בכדי לשמור על עוביו הדק של הכיור."

לדבריה: " הגוונים שמציעה הסדרה הינם חדשנים וטרנדים ומאפשרים התאמת צבע כיור וצבע כיסוי פתח הניקוז בגוונים שונים או באותו גוון מה שמאפשר משחק של צבע בחדר הרחצה ומסיף טאצ' עיצובי".

מחירים:
43X38 ס"מ –4600 ₪
60X38 ס"מ – 5600 ₪

להשיג בלעדית רשת אלוני


לרגל השקת הסדרה החדשה מומחי אלוני מציעים טיפים לבחירת כיור:
• בעדיפות ראשונה, בחירת הכיור צריכה להתאים לאופי החלל ולמטרת השימוש.
• חשוב להתייחס לכיור, למשטח ולברז כאל יחידה אינטגראלית אחת ולהתאימם מבחינת גודל, סגנון.
• לא מומלץ למקם את הכיור מתחת לחלון, משום שכך לא ניתן להציב מראה. רצוי גם שהמראה ויחידת הכיור לא ימוקמו מול החלון בשל השתקפות האור במראה.
• ברכישת כיור מונח, יש להתחשב בגובה הכיור ולוודא שסך הגובה של הכיור והארון הוא כ 80-90 ס"מ, אחרת יתקבל כיור גבוה מידי לשימוש נוח.
• כאשר מדובר על חללים קטנים (שירותי אורחים, יחידת הורים וכדומה) מומלץ לרכוש כיור מתאים להתקנת צד של הברז (לא מהחלק האחורי המרכזי כמקובל), דבר זה חוסך כ 6 ס"מ בשטח הפנים של הכיור.