בונים, משפצים או מחדשים את סביבת המגורים? מחפשים אחר פתרונות אחסון פונקציונאליים ודקורטיביים לחדרי הרחצה? בשורות שלפניכם תוכלו למצוא מידע מורחב אודות כל הטרנדים החמים ביותר לעיצוב ארונות אמבטיה

מה חדש בתחום ריהוט האמבטיה?

חדרי הרחצה בסביבת המגורים המודרנית הם כבר מזמן לא רק חללים המשלבים בתוכם מקלחת, אמבטיה וכיור. חדרים אלו הפכו בשנים האחרונות לחללים מעוצבים הודות למגוון רחב של פריטי ריהוט מעוצבים המותאמים לכל חדר רחצה בכל גודל אפשרי. בין יתר פריטי הריהוט המובילים ביותר לחדרי הרחצה בסביבת המגורים המודרנית תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות אמבטיה מעוצבים הכוללים בין היתר: ארונות אמבט מעץ, ארון אמבט כפרי המיוצר מחומרי גלם שונים, לרבות אלומיניום דמוי עץ, ארון אמבט בעיצוב קלאסי עם עיטורי עץ מרהיבים, ארון אמבט בעיצוב מודרני ונקי ועוד מגוון רחב של סגנונות עיצוב היכולים להתאים לכל עיצוב כללי בו בחרתם לצרכי עיצוב חדר הרחצה בביתכם.zedka1

טרנדים בולטים לעיצוב ארונות אמבטיה
• ארונות אמבט תלויים- ארונות אלו מגיעים כיחידה אחת או במספר יחידות נפרדות אותן ניתן להרכיב ולתלות על גבי קירות חדר הרחצה במרווחים שווים.

• ארונות אמבטיה מעוצבים –ארונות אלו הם למעשה הגדרה רחבה למגוון רחב של סוגי ארונות שונים המגיעים גם כיחידת ארון מובנית לכיורים (ארון כיור מונח) וגם כיחידות הניתנות לתלייה מעל הכיור ולצידו.

• ארון שירות דקורטיבי- תשכחו מכל אותם ארונות שירות מיושנים ותתקדמו לארונות השירות המעוצבים והדקורטיביים המאפשרים לכם ליהנות מפתרונות אחסון מעולים מבלי לוותר על העיצוב.

• ארון אמבט בעיצוב רטרו- ארון מרהיב ביופיו המגיע במגוון עשיר של דגמים, גדלים וצבעים כאשר המכנה המשותף לכל הדגמים הינו עיצוב רטרו העניק מראה "עתיק" ומיוחד לחדר הרחצה.

• ארון מדפים מתכווננים- ארונות אמבט המשלבים בתוכם פתרונות אחסון פונקציונאליים במיוחד באמצעות מערכת מדפים מתכווננת המאפשרת לכם לקבוע בכל פעם מחדש את גובהם של המדפים השונים בתוך חלל הארון.

• ארונות עץ מלא לאמבטיה- ארונות מרהיבים ביופיים המעניקים נופך כפרי לחדר הרחצה. ארונות אלו משלבים בתוכם מוצרי פרזול תואמים והם מצופים בחומר ייחודי המאפשר לעץ "לנשום" גם בסביבה לחה.

ארונות אמבטיה בהתאמה אישית
כיום, את כל אחד מסוגי הארונות השונים המופיעים לעיל, תוכלו לרכוש גם באמצעות הזמנת ייצור אישית במסגרתה גודל הארון, היקף שטחי האחסון בתוכו ועיצוב הארון נקבעים בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכם ובהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר.
ארונות אמבטיה בהתאמה אישית מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם להתאים את סוג הארון וגודלו לחדר הרחצה העומד לרשותו וזאת בהתאם לגודל החדר, העיצוב הכללי של החדר והאווירה אותה תרצו ליצור בחדר הרחצה. ארונות אלו מבטיחים גם לכם את הפתרון הפונקציונאלי והדקורטיבי ביותר למטרות הצבת ארון בחדר הרחצה.zedka3

ההתאמה האישית של הארון מיושמת לאורך כל שלבי תכנון, עיצוב וייצור הארון ובמידת הצורך, תוכלו ליהנות גם משירותי התקנה מקצועיים המוצעים לכם על ידי חברת ייצור הארונות ו/או מתקינים מקצועיים מטעמה. ארונות האמבטיה בהתאמה אישית הפכו בשנים האחרונות לאחד מהטרנדים הבולטים ביותר לצרכי עיצובם של חדרי רחצה מפנקים ומעוצבים במיוחד בסביבת המגורים המודרנית, כאשר בחלק מהמקרים, עיצוב חדר הרחצה נעשה רק לאחר ייצור הארון והצבתו בתוך חלל חדר הרחצה. שיטת ייצור זו מבטיחה לכם גם מוצרי ריהוט ברמת גימור גבוהה במיוחד וגם ארונות אמבטיה המיוצרים מחומרי גלם איכותיים העמידים לאורך שנים בסביבה לחה.
 
למידע נוסף על ארונות בהתאמה אישית מכל סוג, כנסו כעת לאתר: http://zedka.co.il