סדרת ארונות אמבטיה עמידים בפני מים ועשויים חומרים ממוחזרים מחברת ש.ד.י אהרוני ובניו. האוסף של ארונות האמבט מכיל 13 דגמים, הניתנים להזמנה בגדלים שוניםambat26817a

העשויים מפורניר אלון מבוקר, פורניר אלון אמריקאי, בוצ'ר אלון מבוקע, בוצ'ר בוק, סנדביץ' מצופה פורמייקה ו-MDF ירוק המותאם לחללים רטובים ומגיע צבוע אפוקסי אטום, מט או מבריק. כחלק מעיצוב וייצור הארונות, ניתן לבחור אביזרי פרזול יוקרתיים ובאיכות גבוהה כמו ידיות מעוצבות בדגמים שונים, מסילות וצירים פניאומטיים ומוצרים נלווים נוספים.

קולקציית FOREST היא חלק מאוסף ארונות האמבטיה שמציעה חברת ש.ד.י אהרוני ובניו; אנשי הפיתוחבחברה חקרו במשך כארבע שנים ופיתחו את הנוסחה לבעיה הקיימת והנפוצה בחדרי הרחצה, כשהתוצאה - סדרת ארונות אמבטיה מעוצבים באיכות גבוהה ביותר, המיוצרים מחומר פולימרי שעבר שינויים שיותאמו לחדרים רטובים עם כל ההתקנים הדרושים.

ארונות האמבטיה החדשים ניתנים לצביעה בכל גוון, מיוצרים מחומרים ממוחזרים שאינם פוגעים בסביבה ובעלי משקל קל במיוחד. הסדרה מגיעה במגוון עשיר של צבעים ודוגמאות, עם אחסון פנימי בעיצוב פונקציונאלי ואפשרות לשילוב כיורים מונחים או עליונים בהתאם לבחירת הלקוח.

ניתן לשלב כיורים מונחים/עליונים בהתאם לבחירת הלקוח. החומרים והחיפויים ממנו עשויים הארונות הם מהמרכיבים האיכותיים ביותר. הארונות מגיעים במגוון עשיר של צבעים ודוגמאות, עם אחסון פנימי בעיצוב פונקציונאלי, המאפשר נוחיות ופרקטיות.