חדר האמבטיה הוא החדר שנמצא בשימוש יומי על ידי כל בני הבית וחדרי האמבטיה גם זוכים לשיפוץ ושדרוג בתדירות גבוהה לשאר חדרי הביתbatio6914a
מותג חדש בשם batio (באטיו) מתמחה בריהוט ועיצוב חלל הרחצה בהתאמה אישית. גם אחרי שמסיימים את הבניה של חדר האמבטיה, אפשר להתאים אותו לעיצוב הבית
 
הסניף הראשון של המותג החדש נפתח ברחוב הלח"י בבני ברק, כאשר המותג הוקם כשבבסיס הרעיון הוא אספקת ארון אמבטיה כמוצר מושלם ומוגמר במקום אחד. בכוונת היזמים לפתוח כ–10 סניפים בפריסה ארצית.

בחברה מציינים כי הייחודיות במותג החדש הוא הקונספט: רהיטי ומוצרי פרמיום לחדרי הרחצה, בהתאמה אישית ללקוח באמצעות פגישות אישיות עם מעצבות הפנים של המותג, שהתמקצעו בתכנון ועיצוב חלל הרחצה בהתאמה אישית וביכולתן לתת מענה פרטני לכל לקוח לפי צרכיו.

לדברי יורם ברנשטיין, מנכ"ל batio: "זיהינו את הצורך של לקוחות פרימיום לקבל מענה בעיצוב אישי לחלל הרחצה, במקום אחד, עם גורם האחראי על כל התהליך, החל בעיצוב ובחירת החומרים, המשך בשלב המדידה, העברה לייצור וכלה בהרכבת מוצר מושלם בבית הלקוח" עוד מוסיף ברנשטיין כי "batio מקבלת גב כלכלי איתן דרך חברת רהיטי דורון בבעלות אופיר ליבר, ויכולות לוגיסטיות וייצור מהמתקדמות בישראל."

batio פונה ללקוחות פרמיום, המחפשים איכות גבוהה וריהוט בהתאמה אישית. בשנה הקרובה יפתחו שלושה סניפי תצוגה הראשון שבהם נפתח בימים אלו ברחוב הלח"י 27 בבני ברק ובחודש נובמבר יפתח סניף נוסף בראשון לציון.