הצצה ראשונה לעיצוב בית העונה הששית של האח הגדול 2014bb17514a
 
חלמיש, יבואנית הקרמיקה ומוצרי הבית בשיתוף אדריכל הראשי של בית האח הגדול, מיכאל ששון, מספקת הצצה ראשונה למה שקורה בחדר האמבטיה של בית האח הגדול מדובר בישראל.

בית העונה הששית של האח הגדול לובש עיצוב מודרני ומתהדר בתכנון נקי אשר מבליט צורות גיאומטריות שונות. החללים בתוך הבית תוכננו כך שיכילו מגוון רחב של צבעים וטקסטורות בסגנון קוביזם.bb17514b

חלמיש היא יבואנית האריחים המקוריים של חדר הרחצה, אחד החללים המרכזיים שיתפסו את מרכז תשומת הלב במהלך העונה. האריחים בעובי של 3.5 מ"מ ובגודל של 1/3, נחתכו למידות שונות בגווני שחור ואפור בהיר, במסגרת עיצוב מודרני נקי שמציג קווים ארוכים וישרים בעזרת פרופילים כתומים היוצרים יחדיו פורמט של קוביות.

ליצירת מראה אחיד, השתמשו בבית "האח הגדול" בברזים מיוחדים בגוון שחור מט ובעיצוב מינימליסטי מבית BONGIO – ייבוא ייחודי של חלמיש. בחדר הרחצה שילבה חלמיש גם כיור מלבני OPEN BOX שעוצב על ידי האדריכל האיטלקי Mario Bongio. הכיור עשוי מקוריאן ומגיע אף הוא בגוונים של שחור.bb17514c

אלי שמואל, סמנכ"ל חלמיש, מספר על תהליך העיצוב: "בעונה ה-6 של 'האח הגדול' לקחנו חלק יחד עם האדריכל מיכאל ששון, בשילוב יצירתיות פורצת דרך תוך שימוש בחומרי עיצוב אקסקלוסיביים לבית 'האח הגדול'. החומרים יובאו באופן בלעדי ומיוחד מאיטליה, תוך התאמה מושלמת של מכלול החללים בבית מבחינת גוונים וצורות. חדר הרחצה הוא דוגמה לשילוב מתוחכם בין רעיונות חדשניים וחומרים מהודרים".

דולה אדיר, מנהלת אמנותית וחברה בצוות המעצבים של בית האח הגדול: "בית האח הגדול עוצב בסגנון של פיקסלים וחלוקות לריבועים בעזרת אריחים גדולים בצבעים שונים, מה שיוצר תחושה של משחק מחשב. בחלמיש עשו מאמץ גדול להגשים את הפנטזיות העיצוביות שלנו כשהביאו את האריחים המרשימים, ששירתו אותנו באופן מושלם יחד עם הברזים והכיורים שסונכרנו למבנה של הבית בצבע ובצורה".

אריחי העיצוב של בית האח הגדול זמינים לקהל הרחב החל מ-300 שקל למ"ר.
 
חלמיש, חברה המתמחה בייבוא ושיווק של מוצרי חיפוי וריצוף לבית, הוקמה לפני 35 שנה על ידי משפחת שמואל. חלמיש מייבאת מגוון עצום של מוצרים בתחום הקרמיקה, הריצוף ואינסטלציה סניטרית. החברה מייבאת מוצרים אלה מאירופה, סין והודו. חלמיש משווקת את ליין המוצרים שלה בלמעלה מ-50 חנויות ברחבי הארץ. את המוצרים ששימשו בעיצוב בית האח הגדול ניתן למצוא באולמות התצוגה של החברה בבני ברק.