הספא היה ותמיד יישאר אופנתי. אנו רואים בו מקום להירגע, לנוח, לפנטז ובעיקר להתפנק. בשנים האחרונות צובר תאוצה הספא הביתי, ממקום של הצורך באינטימיות, והתאמה ספציפית של צרכי המשתמש, תוך התחשבות בעיצוב פנים של הבית

 הלקוח לא מסתפק במקלחת זריזה ואינו רואה בחדר הרחצה מקום שימושי נטו. הוא מרבה לבלות שם, לשכוח מהיום יום, העבודה, המשפחה, הוא רואה בחדר זה כמקור מפלט לרוגע. העונות הקרות של השנה הופכות את השהייה הממושכת בחדר הרחצה לרלוונטית מתמיד.


בהתאם לכך מותגי על בינלאומיים פיתחו את הספא הביתי, ועושים זאת לא רק עם עיצובים מרהיבים ברמת עיצוב הפנים, אלא גם עם שימוש ופיתוח של טכנולוגיות מתקדמות. חזי בנק מציגה את החידוש האחרון בתחום הספא הביתי מבית המותג האירופאי DURAVIT, בשם MFS – MUTLIFUNCTIONAL SHOWER.

 

DURAVIT מוכיחה שגם בין 4 קירות החלל הרטוב הביתי אפשר ליצור ספא אישי, תוך התחשבות במגבלות עיצוב הפנים, על ידי הצבתו צמוד לאחד הקירות או בפינת החדר. אפשרויות מיקום אלו פותחות בפנינו מגוון רחב של עיצובים לחלל הרטוב, גם כאשר הוא אינו גדול. קופסאת התעונוגות החדשה מגיעה בצורת תא עשוי זכוכית עמידה היוצרת מראה עיצובי ואלגנטי, רצפה ושני כסאות עץ אלגנטיים ונינוחים.

 

עם פונקציות שונות של מקלחת, אדים, ג'קוזי וזרנוקי וממטרי מים – הלב של הפונקציות הללו מגיע בצורת שלט אלומיניום המורכב ישירות על התא. הגישה הנוחה למרכז ה"טכנולוגיה" המאפשרת שליטה בטמפרטורת המים, הפונקציות השונות והתפעול הפשוט הם כל מה שצריך

 

הספא האישי מגיע עם תאורת הלוגן היוצרת אווירה נעימה. ניתן לעמעם את התאורה ולשנות את הצבעים בהתאמה אישית להעצמת החוויה, או לבחור באחת מחמשת התוכניות הקבועות. אפשרות נוספת לשדרוג הספא האישי מגיעה בצורת מוזיקה נעימה המוגדרת גם היא בטכנולוגיית קופסאת התענוגות. כל החושים משתתפים בחוויית הספא האישי. 

להשיג בחזי בנק, דיזיין סנטר
מי שקרא את זה התעניין גם בכתבות הבאות