קבוצת 'נגב', שהביאה השנה לעולם את מהפכת העיצוב בטכנולוגיית ה- NOVO IMAGINE, חתמה על הסכם זיכיון עם חברת דיסני העולמית לייצור קולקציות אריחים בהשראת הדמויות והסיפורים האהובים של דיסני

הקולקציות ישווקו בלעדית על ידי נגב בישראל ובצפון אמריקה.

 

לדברי אבי מוטולה מנכ"ל קבוצת 'נגב': "מדובר בהישג אסטרטגי מהמעלה הראשונה לקבוצת נגב הפותח בפנינו שווקים חדשים  ופוטנציאל מכירות בינלאומי בהיקפים רחבים. הסכם זה הינו הבעת אמון של גוף ענק כחברת דיסני בטכנולוגיה שלנו שהינה פורצת דרך בתחומה".

קולקציית האריחים החדשה שתוצג בחנויות החברה החל ממרץ 2010 , מכניסה את העולם המעוצב והססגוני של  הסרט החדש והמפתיע של חברת דיסני, אליס בארץ הפלאות, אל תוך הבית. הקולקציה האופנתית  של אליס תוצג לצד מותגי דיסני הקלאסיים המוכרים: פו הדוב, מיקי מאוס, היפיפה הנרדמת, סינדרלה, טינקרבל ועוד.

האריחים מגיעים במידות 20\50-לאריחי קיר ו-45\45 לאריחי ריצוף, בעיצוב ייחודי של גוונים, עמוקים ואיכותיים בהשראת המוטיבים והדמויות מעולמו של דיסני. קולקציית האריחים מותאמת לכל גיל ומיוצרת בטכנולוגיה הייחודית ה- NOVO IMAGINE במפעל החדשני של 'נגב' בירוחם. מפעל זה ידוע כממחזר, ידידותי לסביבה ואקולוגי .

 

"כגוף מוביל בתחום העיצוב לבית, אנו מאמינים כי עולם הדמיון המפותח של אליס, יפתח דלת חדשה ללקוחותינו להיכנס לעולם עיצובי שטרם נראה כמותו." ציין אבי מוטולה , מנכ"ל קבוצת 'נגב' וסיכם- ארץ הפלאות זה ממש כאן. "

 

מחירים: אריחים בטכנולוגיית NOVO IMAGINE  1485 למ"ר ואריחי קיר חלקים משלימים  200 ש"ח למ"ר. 

 

ניתן להשיג בכל סניפי רשת 'נגב' ברחבי הארץ
מי שקרא את זה התעניין גם בכתבות הבאות