כארבעים שנה מייצרת חברת קולי (Colli) האיטלקית אריחי קרמיקה ופורצלן מרהיבים ביופיים ובאיכות יוצאת דופן - והנה, באופנה כמו באופנה, הכל חוזר

הפאנלים, אותם ספיני עץ ממוסגרים שילדי הפרחים של 1968 ראו בהם את שיא הבורגנות המיושנת, עושים עכשיו סיבוב חוזר ונחשבים לטרנד הכי חם בעיצוב פנים., כל כך חם עד שחברה בעלת שם כמו Colli מציגה קולקציה שלמה של אריחי קרמיקה בדוגמה זהה. לארץ מביאה אותם ויה ארקדיה, רשת החנויות לעיצוב הבית מקבוצת חגיי.

קולקציית Vintage כוללת אריחים בגימור מבריק ומט במגוון גדלים, צורות וטקסטורות. האריחים מתאימים לחיפוי קירות ולריצוף, לחדרי אורחים כמו גם מטבחים ולחדרי אמבט. מדובר בקו קלאסי ביסודו, אלא שכרגע, כאמור, הוא אחד הטרנדים הכי חמים בתחום הקרמיקה ולכן הוא גם ייראה מרהיב בכל חללי הבית.


את סדרת Vintage מייבאת כאמור חברת ויה ארקדיה, שמתמחה בייבוא ושיווק של מגוון מוצרי גמר יוקרתיים במחירים הוגנים ואטרקטיביים. תחת הסיסמהPrestige you can reach מציעה החברה מוצרי איכות לקהל האדריכלים, המשפצים, הקבלנים והבונים הפרטיים. מוצרים אלה כוללים אריחי חיפוי וריצוף, כלים סניטריים, ברזים ואבזרים נלווים לחדרי אמבט, והם פרי עבודתם של המעצבים והיצרנים הטובים בעולם.
מי שקרא את זה התעניין גם בכתבות הבאות