לצבעי הקירות תפקיד חשוב בעיצוב הכללי של החלל, הם משפיעים על האווירה בבית ומעניקים לו "אופי" שמתאים לבני הבית. כיום, עם מגוון הצבעים הרחב, בחירת הצבע אינה עניין של מה בכךcolor26817
BG PAINT, מותג הצבע מקבוצת אשטרום, מציע באתר האינטרנט אפליקציה "גלה את הצבעים שלך" המאפשרת להעלות תמונה של חדר בבית, ולהיעזר באפליקציה לבחירת הגוונים.

האפליקציה באתר, "גלה את הצבעים שלך", נמצאת בדף הבית של אתר האינטרנט של BG PAINT. היא מאפשרת להעלות תמונה של חלל הבית או של קיר ספציפי ולגלות באמצעות הטכנולוגיה את פלטת הצבעים של החדר ומה השילובים שעשויים להתאים. באתר ניתן למצוא את כל גווני המניפה, טיפים והצעות לשילובים ועיצובים. הפונקציה להדמיית הבית עוזרת לצרכן הפרטי לבחור את הצבע שמתאים לו באופן אינדיבידואלי. ניתן להעלות תמונות רבות, ולהבין בעזרת המחשב, מהם הגוונים בכל חדר.

להשיג בחנויות לחומרי בניין, עשה זאת בעצמך, חנויות למוצרי בית וסניפי הום סנטר ברחבי הארץ

חברת בי. ג'י בונד, מקבוצת אשטרום, מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות הדבקה, חיפוי, איטום ובידוד, חומרי שיקום לבטונים, ציפויים אפוקסיים, צבעים וציפויים דקורטיביים דבקים אקריליים לתעשייה ועוד. מוצרי החברה מיוצרים במפעל שבקיבוץ בית גוברין ונשענים על ידע טכנולוגי רב שנצבר במהלך עשרות שנות ניסיון. איכות המוצרים ושביעות רצון הלקוחות הם היסודות עליהם נשענת החברה. החברה מחויבת לחדשנות, שירות ואיכות ברמה גבוהה, והיא מוסמכת על ידי מכון התקנים ל- ISO 9001.