תאורה סולארית הולכת ומגדילה את נתח השוק שלה. מעבר לחיסכון בחשמל היאט גם מסייעת לשמירה על סביבה ירוקהsolar6914
חברת פשוט ירוק המתמחה במוצרים אקולוגיים, החלה בשיווק מתקן תאורה סולארית בשם "ניצן" המותאמת לגינות פרטיות, חצרות של בתים וגגות וסביבות לתאורת גן.

מתקן התאורה הסולארית לחצר כוולל מצבר שנטען באנרגית השמש לאורך שעות היום ויכול לספק תאורה במשך שלושה לילות. הוא אינו מצריך תשתית של חוטי חשמל ומספיק להתקינו כיחידה עצמאית לשטח הרצוי. ניצן פועל על מתח נמוך של 12 וולט ולכן אומרים בחברה כי ניתן להתקין אותו ללא חשש באזורי משחק של ילדים וחיות מחמד.

בחודשי הסתיו כששעות האור הולכות ומתקצרות התאורה הסולארית מאפשרת לילדים ולבני המשפחה לשהות ולשחק בחצר גם באזורים שרחוקים מרשת החשמל בלי למתוח כבלים ובלי לשלם עבור החשמל. המצבר נטען גם בימי חורף סגריריים.

במתקן התאורה הסולארית ניצן יש חיישן תנועה שמגביר את התאורה כשמישהו מתקרב כך שהוא יכול לשמש להארת שביל הכניסה לבית והשער.

לרגל ההשקה ניצן נמכר במחיר מבצע של 500 שקל. מאחר והוא קל להתקנה אין עלויות נוספות של תשתיות והזמנת חשמלאי. המשמעות היא שניתן להחזיר את ההשקעה בתאורה באמצעות חיסכון בחשמל ובני המשפחה יהנו לאורך שנים מתאורה חינם.

מתקן התאורה לגינה הביתית מצטרף לסדרת התאורה הסולארית של פשוט ירוק שמתאימה לשטחים גדולים והותקנה בגינות ציבוריות ופארקים, בתי קברות וצמתים.

פרטים נוספים והזמנות בטלפון: 1-700-700-029

עדכונים על פרויקטים אקולוגים של פשוט ירוק בעמוד הפייסבוק: www.facebook.com/pashut.yarok