המעצב הישראלי איתי בר און, שפיתח את טכנולוגיית הבטון המכופף (Free Concrete), יוצא בקולקציית תאורה חדשנית העשויה בטוןitay10514a
סטודיו איתי בר-און, המתמחה בעיצובים וחיפויי קירות, מציג לראשונה שתי קולקציות תאורה חדשות, אשר עשויות בחלקן בטכנולוגיית הבטון המכופף (Free Concrete) המאפיינת את יצירותיו.

גופי התאורה Bullet - סדרה של מנורות בגדלים, גוונים וגימורים שונים, עשויות בטון. אוסף זה הוא שיתוף פעולה ראשון בין סטודיו איתי בר-און לבין המעצב התל אביבי עודד ובמן, והקולקציה חוגגת את תכונותיו של החומר ואת מעוף הייצור. המנורות יכולות להיות תלויות או מונחות על הרצפה או ע מדף. להשיג בצבעים לבן, אפור, אפור כהה, כתום, כחול וצהוב.

גופי התאורה GIZA - גופי תאורה תלויים המבוססים על מערכת לוחות אלומיניום ובלוק עץ מחודד. האלומיניום קל המשקל מתחבר לגוף העץ, תוך שהוא מאפשר לחריץ דק של אור לפרוץ מתוכו. הזוויות והגדלים השונים של גוף העץ, הם אלו שקובעים את עוצמת התאורה ושימושיה, באופי עיצובי הנע בין מינימליסטי ונקי לבין תעשייתי וגס.itay10514b

הטכניקה החדשה והחדשנית של בר און מאפשרת את הרחבת גבולות העבודה עם החומר לאופקים חדשים. הטיפול בבטון נעשה בצורה חופשית תוך רמת שליטה מוחלטת, עד כדי ליטוש ברמה גבוהה ודיוק חסר תקדים. התוצאה המתקבלת היא מרקמים ייחודיים, חלקים ומבריקים, בשילוב הגימור הטבעי, המחוספס והמוכר של הבטון.

היכולת של בר-און ליצור צורות מדויקות שכאלה עם מרקם בלתי צפוי מפתיעה ומעוררת דחף לגעת בפריטים כמו כדי לוודא ולהבין, כיצד מתקבלים מוצרים מודרניים כל כך, המנוגדים לתפיסה שלנו את חומר הגלם. טווחי מחירים של גופי התאורה נע בין 800 ל 2500 שקלים, לפני מע"מ.

סטודיו איתי בר-און, תפוצות ישראל 15 א.ת כורזין גבעתיים

טלפון: 03-736-3711 אתר: www.itaibaron.com