קמחי תאורה מציגה את Rhythm, גוף תאורה אשר עוצב על ידי מעצב העל הישראלי אריק לוי, היכול לשנות את צורתו ואת האווירה בחלל משקטה ורגועה לסוערת במיוחדkimhi9712 גוף התאורה המיוחד עוצב עבור מותג התאורה הספרדי Vibia. מדובר במנורת תלייה בסגנון המזכיר זן מנימליסטי, אך בעל נוכחות רבה בחלל, זאת הן בשל אורכו המרשים והשתלשלותו כלפי מטה והן בזכות היותו עשוי פסי פוליקרבונט היכולים להסתובב על צירם.

כך, יכולים הפסים הדקים להתפקד, בהתאם לטעמו האישי של הלקוח, כגלים עדינים, בצורה מסודרת ורגועה או לחילופין במעין בלאגן מסעיר ובלתי צפוי. את גוף התאורה ניתן להשיג בצבעים לבן, שחור, חום ואדום ובמגוון רחב של צורות מחירו החל מ- 10,115 שקל.

לוי, אשר נמנה כיום בין המעצבים הישראלים המצליחים ביותר בעולם, החל את דרכו בעולם העיצוב בשלהי שנות ה-80 כמעצב בגדי גלישה. בשנת 97 תפסה דרכו המקצועית תאוצה לאחר שהקים בשוויץ, עם חברו המעצב פפינו ליאוני, את חברת Idesign והחל לעצב לחברות ענק בנילאומיות כדוגמאת פיאט, איקאה וסברובסקי. עבודותיו של לוי זוכות להערכה ואהדה רבה בעולם כולו ומוצגים במוזיאונים נחשבים בניו יורק ופאריז. שיתוף הפעולה עם חברת Vibia הספרדית הינו נקודת ציון נוספת בקריירה של המעצב המוכשר.

להשיג בלעדית בקמחי תאורה, הלח"י 23 בני ברק.

www.kamchi.co.il

צילום יחסי ציבור